Image placeholderImage placeholder

QMS (Quality Management System)

Система, яка використовує штучний інтелект і розпізнавання мови для аналізу 100% комунікацій операторів з клієнтами. Допомагає компаніям підвищувати якість обслуговування клієнтів та отримувати цінну інформацію про взаємодії з ними.

Функціональні можливості QMS

Впорядкований і зручний процес оцінювання операторів доповнюється кількісними показниками та оцінкою клієнтів, що підвищує вірогідність об‘єктивної оцінки та скорочення часу на задачу.

Фокус на кожному зверненні

Система використовує штучний інтелект для автоматичного визначення ключових аспектів у комунікації операторів з клієнтами. Це дозволяє компаніям отримувати інформацію про настрій клієнтів, проблеми, які виникають, та інформацію, яка надається. Без необхідності переглядати всі дзвінки та чати вручну.

Оцінка ефективності

За допомогою аналітики система може оцінювати якість обслуговування клієнтів, визначаючи, наскільки оператори відповідають стандартам та якість їхньої комунікації з клієнтами. Система може надавати рекомендації операторам щодо покращення їхньої роботи, вказуючи на можливі шляхи покращення обслуговування клієнтів.

Стратегічне планування

Зібрана інформація може бути використана для стратегічного планування та вдосконалення процесів обслуговування клієнтів у компанії, виявлення трендів та потреб.Система може виявляти тенденції та патерни у спілкуванні клієнтів, що дозволяє компанії реагувати на зміни та потреби клієнтів.

Гейміфікація та об’єктивність

Оцінка операторів здійснюється за допомогою гейміфікації та об’єктивних критеріїв. Вона містить оцінку кожної розмови, опитування колег та клієнтів, а також відповідність стандартам компанії. На основі цієї оцінки для кожного оператора розробляється індивідуальний план розвитку. Цей план допомагає операторам підвищувати свою кваліфікацію та отримувати бонуси від компанії.

  • Чи може система працювати без розпізнавання мови ?

    Так, проте частина функціоналу з попереднього аналізу перестане бути активною. Проте клієнт може підключити власну систему розпізнавання або скористатися нашою.

  • Я маю різні відділи; чи зможу я формувати різні метрики?

    Ви самостійно можете створювати та редагувати індивідуальні метрики для кожної групи менеджерів чи операторів.

  • З якою телефонією та чатами може працювати продукт?

    Продукт може інтегруватися з наявними корпоративними системами.

Ваш контактний центр — не просто телефонна лінія.
Це перше враження, яке отримують ваші клієнти, голос вашого бренду та ключ до лояльності.

Заповніть форму, і ми допоможемо перетворити ваш контактний центр на потужний інструмент для розвитку вашого бізнесу.

Дякуємо!

Дуже скоро ми з вами зв'яжемося.

Can't send form.

Please try again later.

Made with